Svišti - detail družiny

středisko, oddíl:Krnovská Trojka
organizace:Svaz skautů a skautek České republiky
registrace do hry:24. srpna 2010
věková kategorie:starší vlčata (cca 10 - 11 let)
členové družinky:Arči-Ježek, Jeňa, Fájné, Dominik, Honza, Kočičák, Křeček
web:http://krnov.svazskautu.cz

Území družiny Svišti

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Vítkov 18. září 2010zápis
Ústí nad Labem 25. září 2010zápis
Ostrava 17. října 2010zápis
Rýmařov 1. ledna 2011zápis
Opava 26. března 2011zápis
Frýdlant nad Ostravicí 16. dubna 2011zápis
Trutnov 14. července 2011zápis
Děčín 24. září 2011zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Svišti

název územínávštěvamomentální stav
Vítkov18. září 2010, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Ústí nad Labem25. září 2010, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Ostrava17. října 2010, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Rýmařov1. ledna 2011, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Opava26. března 2011, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Vyškov8. dubna 2011, zápisDružina Svišti navštívila toto území, avšak nezvítězila v souboji.
Frýdlant nad Ostravicí16. dubna 2011, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Trutnov14. července 2011, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.
Děčín24. září 2011, zápisDružina Svišti je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain