Veverky - detail družiny

středisko, oddíl:Krnovská Trojka
organizace:Svaz skautů a skautek České republiky
registrace do hry:5. září 2010
věková kategorie:starší světlušky (cca 10 - 11 let)
členové družinky:Sojka, Smíšek, Stopař, Beruška, Lasička, Markéta, Klárka, Violetka
web:http://krnov.svazskautu.cz

Území družiny Veverky

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Krnov 5. září 2010zápis
Hradec Králové 25. září 2010zápis
Jeseník 2. října 2010zápis
Znojmo 30. října 2010zápis
Kroměříž 20. listopadu 2010zápis
Bruntál 27. února 2011zápis
Kravaře 22. května 2011zápis
Břeclav 24. září 2011zápis
Příbram 20. července 2012zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Veverky

název územínávštěvamomentální stav
Krnov5. září 2010, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Hradec Králové25. září 2010, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Jeseník2. října 2010, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Znojmo30. října 2010, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Kroměříž20. listopadu 2010, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Bruntál27. února 2011, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Kravaře22. května 2011, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Břeclav24. září 2011, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.
Příbram20. července 2012, zápisDružina Veverky je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny

Aminokyseliny a aminokyselinové suplementy