Bílí tygři - detail družiny

středisko, oddíl:28. oddíl skautů "Petra Müllera" Jevíčko
organizace:Svaz skautů a skautek České republiky
registrace do hry:5. října 2010
věková kategorie:starší vlčata (cca 10 - 11 let)
členové družinky:Vlk, Šílenec, Odpadlík, Tonda, Slíma, Pitbull
web:http://skaut-jevicko.sweb.cz

Území družiny Bílí tygři

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Moravská Třebová 18. října 2010zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Bílí tygři

název územínávštěvamomentální stav
Moravská Třebová18. října 2010, zápisDružina Bílí tygři je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny