Smečka Stopařů - detail družiny

středisko, oddíl:Lesní moudrost, Stopaři
organizace:Skaut - český skauting ABS
registrace do hry:3. ledna 2011
věková kategorie:mladší vlčata (cca 6 - 9 let)
web:http://www.stopari.webzdarma.cz

Území družiny Smečka Stopařů

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Kuřim 1. ledna 2011zápis
Rosice 19. listopadu 2011zápis nebyl doposud přidán

Kompletní přehled všech osídlení družinou Smečka Stopařů

název územínávštěvamomentální stav
Kuřim1. ledna 2011, zápisDružina Smečka Stopařů je momentálním majitelem tohoto území.
Rosice19. listopadu 2011, zápis chybíDružina Smečka Stopařů je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny