Krokodýli - detail družiny

středisko, oddíl:KORŘ,7.oddíl vodních skautů Mohelnice
organizace:Svaz skautů a skautek České republiky
registrace do hry:22. února 2011
věková kategorie:starší skauti (cca 14 - 16 let)
web:http://www.korr.info

Území družiny Krokodýli

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Ústí nad Orlicí 26. února 2011zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Krokodýli

název územínávštěvamomentální stav
Ústí nad Orlicí26. února 2011, zápisDružina Krokodýli je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny