Medvědi - detail družiny

středisko, oddíl:7.oddíl vodních skautů Mohelnice
organizace:Svaz skautů a skautek České republiky
registrace do hry:22. února 2011
věková kategorie:starší skauti (cca 14 - 16 let)
členové družinky:Vydrýsek, Mikee, Ježek, Koník, Skejťák
web:http://korr.info

Území družiny Medvědi

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Mohelnice 12. března 2011zápis
Vysoké Mýto 28. února 2011zápis
Zábřeh 26. března 2011zápis
Litovel 10. dubna 2010zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Medvědi

název územínávštěvamomentální stav
Mohelnice12. března 2011, zápisDružina Medvědi je momentálním majitelem tohoto území.
Vysoké Mýto28. února 2011, zápisDružina Medvědi je momentálním majitelem tohoto území.
Zábřeh26. března 2011, zápisDružina Medvědi je momentálním majitelem tohoto území.
Litovel10. dubna 2010, zápisDružina Medvědi je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny