Jestřábi - detail družiny

středisko, oddíl:Krnovská Trojka
organizace:Svaz skautů a skautek České republiky
registrace do hry:31. října 2011
věková kategorie:starší vlčata (cca 10 - 11 let)
členové družinky:Matyáš, Jezevec, Robin Hood, Dwayne, Mirek, Vlasťa, Dan, Ben
web:http://krnov.svazskautu.cz

Území družiny Jestřábi

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Mikulov 28. října 2011zápis
Písek 15. července 2012zápis
Česká Lípa 29. září 2012zápis
Lipník nad Bečvou 14. dubna 2013zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Jestřábi

název územínávštěvamomentální stav
Mikulov28. října 2011, zápisDružina Jestřábi je momentálním majitelem tohoto území.
Olomouc5. dubna 2012, zápisDružina Jestřábi navštívila toto území, avšak nezvítězila v souboji.
Písek15. července 2012, zápisDružina Jestřábi je momentálním majitelem tohoto území.
Česká Lípa29. září 2012, zápisDružina Jestřábi je momentálním majitelem tohoto území.
Lipník nad Bečvou14. dubna 2013, zápisDružina Jestřábi je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny