Slunečnice - detail družiny

středisko, oddíl:Lesní Moudrost Brno, Slunečnice
organizace:Skaut - český skauting ABS
registrace do hry:28. dubna 2010
věková kategorie:starší světlušky (cca 10 - 11 let)

Území družiny Slunečnice

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Šlapanice 18. září 2010zápis nebyl doposud přidán

Kompletní přehled všech osídlení družinou Slunečnice

název územínávštěvamomentální stav
Šlapanice18. září 2010, zápis chybíDružina Slunečnice je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny