Sojky - detail družiny

středisko, oddíl:Pangea Šlapanice, Dívčí
organizace:Skaut - český skauting ABS
registrace do hry:26. května 2010
věková kategorie:mladší skautky (cca 12 - 13 let)

Území družiny Sojky

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Náměšť nad Oslavou 21. května 2010zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Sojky

název územínávštěvamomentální stav
Náměšť nad Oslavou21. května 2010, zápisDružina Sojky je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny