Bernardýni - detail družiny

středisko, oddíl:Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl
organizace:Skaut - český skauting ABS
registrace do hry:1. června 2010
věková kategorie:mladší vlčata (cca 6 - 9 let)
web:http://www.desitkajh.cz

Území družiny Bernardýni

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Jindřichův Hradec 8. května 2010zápis
Třeboň 5. června 2010zápis
Pelhřimov 25. září 2010zápis
Telč 29. ledna 2011zápis
Tábor 26. března 2011zápis
Jihlava 9. dubna 2011zápis
Soběslav 26. listopadu 2011zápis
Pacov 23. června 2012zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Bernardýni

název územínávštěvamomentální stav
Jindřichův Hradec8. května 2010, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Třeboň5. června 2010, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Pelhřimov25. září 2010, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Telč29. ledna 2011, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Tábor26. března 2011, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Jihlava9. dubna 2011, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Soběslav26. listopadu 2011, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.
Pacov23. června 2012, zápisDružina Bernardýni je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny