Orli - detail družiny

středisko, oddíl:Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři
organizace:Skaut - český skauting ABS
registrace do hry:17. června 2010
věková kategorie:mladší skauti (cca 12 - 13 let)
členové družinky:Pírko, Sim, David, Velbloud
web:http://orlistopari.xf.cz/

Území družiny Orli

Momentálně vlastněná území

název územídatum návštěvykronika
Tišnov 4. března 2011zápis
Nové Město na Moravě 10. června 2010zápis
Bystřice nad Pernštejnem 25. února 2012zápis

Kompletní přehled všech osídlení družinou Orli

název územínávštěvamomentální stav
Brno9. října 2010, zápisDružina Orli byla majitelem území, avšak již o něj přišla.
Tišnov4. března 2011, zápisDružina Orli je momentálním majitelem tohoto území.
Nové Město na Moravě10. června 2010, zápisDružina Orli je momentálním majitelem tohoto území.
Bystřice nad Pernštejnem25. února 2012, zápisDružina Orli je momentálním majitelem tohoto území.

Fotogalerie družiny