území:Znojmo
datum:3. srpna 2010
družina:Netopýři

Devátý den našeho letního tábora v Rešicích jsme se vydali na prohlídku krásného historického města Znojma, které se nachází nedaleko. Zaujala nás pamětní deska budovy jedné z místních škol, která vzpomínala na první skautskou klubovnu ve městě, zvolili jsme ji tedy jako místo pořízení naší fotografie. Součástí naší výpravy byla prohlídka zajímavého znojemského podzemí, které musíme všem návštěvníkům vřele doporučit, stejně jako všechny ostatní památky, kterých má toto město požehnaně.