území:Vyškov
datum:9. května 2010
družina:Netopýři

Po skončení krajských závodů, kterých se jihomoravští skauti v sobotu 8. května zúčastnili v Neslovicích, přespala družina Netopýrů ve šlapanické klubovně, aby mohla následujícího hne vyrazit do Vyškova. Tentokrát jsme namísto výletu do přírody zvolili méně tradiční variantu - navštívili jsme vyškovský Dinopark. Toto unikátní zábavné a naučné centrum je plné realistických modelů dinosaurů, z nichž někteří se i pohybují a jsou doprovázeni dalšími efekty. Vše je tu velmi pěkně zařízeno a klukům se výprava do druhohor moc líbila.