území:Vlašim
datum:20. listopadu 2010
družina:Rysi

Listopadový víkend 19. - 21. 11 jsme strávili v Měsíčním údolí u Vlašimi, kde v září bylo i setkání družin. Celý víkend se nesl ve znamení pohádky "Jak Krteček ke kalhotkám přišel". Nejdříve jsme za své výsledky cv hrách a soutěžích sbírali len, potom jsme museli pomoci zvířátkům, která pomohla Krtečkovi, a ti ,kteří byli úspěšní získali i model modrých kalhotek s kšandami a dvěma velikými kapsami. Souteže byly znalostní - určování přírodnin, morse, uzlování, atd., hry potom převážně pohybové. Počasí nám celkem přálo, a tak nám bylo v Měsíčním údolí moc dobře.