území:Boskovice
datum:5. února 2011
družina:Netopýři

Společně s ostatními družinami šlapanického střediska Pangea se vydáváme na čtyřdenní zimní výpravu na chatu v obci Kunčina Ves. Cesta nás vede k rozhledně Babylon, která je však obehnána ostnatými dráty a pro nás tak nedostupná. S radostí však osídlujeme toto území a o úsměv na tváři nás nepřipraví ani skutečnost, že sníh taje a taje... A proč ten přítomný čas? Na místě zůstáváme do zítřka, ale možnost internetového připojení pro nás byla výzvou osídlit území ještě na výletě.