území:Ivančice
datum:27. února 2011
družina:Netopýři

Poté, co jsme si při spaní v klubovně užili spoustu zábavy, zahráli řadu her a promítli si kouzelnou Cestu do pravěku, vyrazili jsme druhého dne ráno vlakem do Silůvek, kde začal náš krátký zimní výlet. Netrvalo dlouho a přišel čas na přestávku, která se neobešla bez ohně na zahřátí a polévky na posílenou. Cesta se vinula dále na západ kolem malebných úkazů zimní krajiny, až jsme dorazili k cíli dnešní výpravy - monumentální rozhledně Vladimíra Menšíka, ze které mají být za dobrého počasí dokonce vidět Alpy. To se nám bohužel nepoštěstilo, nic to však neměnilo na krásách výhledu i v rámci naší vlasti.