území:Mohelnice
datum:12. března 2011
družina:Medvědi

Medvědi dnes svedli vítězný boj o území rodné Mohelnice s Krokodýli a zakotvili na Panáčkově vyhlídce nad Lošticemi. Je zde nádherný výhled a krásná príroda. Můžete odtud vidět Loštice, Mohelnice a v pozadí obrysy Jeseníku. Pokud chcete za námi, doporučujeme si vzít pevnou obuv, cesta je z Loštic do kamenolomu je asfaltová, ale potom kamenitá. Na ceste ke keši je studánka. Kousek od vyhlídky prochází modrá turistická trasa Loštice-Bouzov. No a protože jsme hodní, tak zde jsou souřadnice vyhlídky: N 49° 43.669 E 016° 54.822