území:Jihlava
datum:9. dubna 2011
družina:Bernardýni

Dnes jsme vyrazili za osídlením Jihlavska a jednoho z vrcholků Českomoravské vrchoviny, Čeřínku. Po vcelku dlouhé cestě s jedním přestupem jsme vyrazili z obce Dolní Cerekev na naší výpravu. Po více než 5 km a mírném stoupání jsme dorazili na Čeřínek, 761m. Po obědě jsme si zahráli trojnožku, schovávanou a lakros. Poté následovala ještě hra "Na vraha". Cestu zpět jsme zvolili po zelené turistické značce do Kostelce u Jihlavy. Celou výpravu provázel hon na splnění bodů do zelených a stříbrných stop. Přezkušování a učení se novým věcem byl věnován veškerý čas na nádraží a po cestě. Po příchodu do Kostelce jsme zjistili, že čekáme na jiné zastávce, než z níž nám jede vlak. (ve vsi jsou 2 zastávky železnice) Zkuste najít u které jsme se vyfotili my. ;-)