území:České Budějovice
datum:7. července 2011
družina:Rysi

Jedním z prvních výletů na našem letošním táboře byl výlet do Českých Budějovic. Jeho cílem bylo nejen prohlédnout si město a zjistit odpovědi na ošemetné otázky z jeho historie, seznámit se s jeho papamátami, ale také pořídit hromadné foto nutné pro osídlení tohoto území. Abychom výlet absolvovali museli jsme vstávat hodně brzo na ten správný autobus. V důsledku rozespalosti dětských i dospělých účastníků výpravy se stalo, že fotoaprát zůstal ležet na zídce u autobusové zastávky na což se přišlo až v Budějovicích. Foto je nepříliš kvalitní, protože bylo pořizované mobilním telefonem. Díky této technice se také podařilo fotoaparát na zastávce najít dříve než se mohl někomu zalíbit. České Budějovice se nám jako město velmi líbily a výlet jsme si užili.