území:Šlapanice
datum:3. září 2011
družina:Netopýři

Pro tradiční zahajovací výpravu na chatu do Ostopovic zvolila družina Netopýrů neméně tradiční termín prvního zářijového víkendu. V sobotu ráno jsme se po vzoru slavného díla Julese Vernea rozhodli uzavřít s kluky sázku. Zda-li dokážou obejít celou planetu a to prosím ne za 80 dní jako náš vzor Phileas Fogg, nýbrž za pouhých 8 a půl hodiny. Vlčata se s výzvou poprala opravdu bravurně a nezastavila se před žádnou z překážek rozlišných kultur, kterými jsme prošli, ba dokonce ani když byla v San Franciscu okradena o všechny své věci. Shodou okolností jsme na Torontském nádraží narazili na místo, kde se Slunečnice vyfotily do této hry. Neváhali jsme tak a pokusili se o získání našeho domovského území.