území:Břeclav
datum:24. září 2011
družina:Veverky

První návštěvu Břeclavska Veverky absolvovaly v rámci skautské cestovatelské akce Křížem krážem republikou, v sobotu 24. září. Podruhé a daleko podrobněji si Veverky okolí Břeclavi prohlédly o podzimních prázdninách. Navštívily CHKO Pálava a také proslulý Lednicko-valtický areál, kde si prohlédly řadu významných staveb tohoto území, které je zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Fotografie je pořízena před jednou ze staveb tohoto kulturního areálu.