území:Rokycany
datum:27. října 2011
družina:Rysi

Letošní podzimní prázdniny jsme strávili v Rokycanech, kde jsme byli ubytováni v místním krásném areálu rokycanských skautů na Skautské louce ke které vede ulice Skautská. Celá výprava byla ve znamení draků. Plnili jsme zkoušky "dračích jezdců", stavěli draky, vytvořili dračí hostinu a samozřejmě podnikali výpravy do okolí. Zkoušky dračích jezdců splnila více než polovina účastníků výpravy, drakům chyběl vítr a trochu i kvalita. Náladu nám to však nezkazilo. Počasí nám přálo a výprava se vydařila.