území:Říčany
datum:25. února 2012
družina:Rysi

Jako obvykle jsme se sešli už v pátek večer v klubovně. Kráťa donesl kuličkovku, a tak jsme si trochu zastříleli. V sobotu ráno jsme vyrazili na výpravu na místa, kam se dříve jezdilo téměř na každou výpravu, protože jsme zde měli k dispozici starou chatičku se zahradou. Výprava začala tedy v Mnichovicích a naše cesta vedla přes Klokočnou, po cestě kocoura Mikeše do Stránčic, odkud jsme se vrátili vlakem do Prahy. Cesta byla naplněna zejména pohybovými hrami, štafetovým během a nejrůznějším zápolením. Po vystoupení z vlaku následovala tradiční zastávka na super dětském hřišti, a pak nás v klubovně čekala dobrá večeře a plnění podmínek našich zkoušek - stop, hvězd, liliových lístků..... Před spaním jsme se pobavili při starém českém filmu Fantom Morisvillu. V neděli ráno jsme pokračovali v plnění nejrůznějších úkolů a při obědě jsme oslavili Šárčiny narozky. Bylo to fajn.