území:Brno
datum:22. dubna 2012
družina:Netopýři

Na Den Země - velmi blízký svátku svatého Jiří - jsme se vypravili nejprve do brněnského technického musea, kde jsme shlédli zajímavé exponáty a stačili si také užít spoustu legrace. Potom už následovala naše cesta směrem do přírodního parku Baba, kde jsme si dali za úkol v tento den ochrany životního prostředí připojit se k celosvětovému projektu WFIS Rok dobrých skutků a vyčistit část lesa od odpadků. Smutným překvapením pro nás bylo, za jak krátký úsek se podařilo naplnit všechny pytle... příroda někdy opravdu připomíná smetiště, tak jsme rádi, že jsme jí od tohoto břímě aspoň trochu pomohli a hodláme v tomto snažení pokračovat.