území:Pacov
datum:23. června 2012
družina:Bernardýni

V 7:10 jsme se sešli na vlakovém nádraží. Jeli jsme úzkokolejkou a přitom jsme hráli Oddílové peklo o to, kdo rozdělá oheň. Každý napsal na papír 5 otázek, zmačkal je a vhodil do Zbyňkova klobouku.Všichni si zvolili svůj talisman. Každý, kdo byl na řadě, si vytáhl lístek. Kdo neuhádl, posunul talisman na další stolek. Nestihli jsme to dohrát. Vystoupili jsme v Obratani a na mapě jsme hledali, kde jsou Černovice. Pochodovali jsme a hádali značky aut. Na okraji dlouhé silnice byly třešně a trhali jsme je. Dělali jsme soutěž v plivání pecek. Vyšlapávali jsme lesní cestou a najednou Klíšták zvolal : „Vietnamci do krytu!!“ Tak jsme se schovali. Vyšli jsme do kopce a sedli jsme si. Dohráli jsme Oddílové peklo a do pekla vstoupil Červenáček. Tak jsme šli do kopce a uviděli jsme věž. Sundali jsme si batohy, hledali jsme klacky a chrastí. Červenáček rozložil chrastí, klacky a březovou kůru. Zapálil oheň a začali jsme obědvat. Pak jsme si vyprávěli vtipy , hráli na vraha a na Městečko Bukolíno, které je podobné hře na vraha. Všichni snědli svačinu a hráli jsme Totem. Vyhrál Bleskův tým. Nasadili jsme si batohy, seběhli z kopce a uviděli odpočívadlo. Pochodovali jsme dolů a cestou narazili na židovský hřbitov. Vstoupili jsme tam, prohlédli si to a zase vyšli. Pak se Klíšťák ptal, jaký rozdíl je mezi normálním a židovským hřbitovem. Doběhli jsme do Černovic a s Bleskem jsem zaběhl do večerky, protože jsme neměli pití. Prodával tam vietnamec. Koupili jsme jednu Prolinii, Matonni a oba pro sebe energy drink Wolf. Hledali jsme zbytek smečky a našli je na nádraží. Hráli jsme Tichou poštu a Slovní fotbal. Mezitím dorazil vlak, tak jsme nastoupili a hráli kvíz: Jak se známe. Už jsme byli u nádraží a zachvilku vystoupili. Poté jsme vystoupili. Někteří šli domů pěšky, pro někoho si přijeli rodiče.