území:Kladno
datum:12. ledna 2013
družina:Rysi

O tomto lednovém víkendu jsme plánovali Zimní hry, ale do poslední chvíle to vypadalo, že budou spíše blátivé. Sešli jsme se už v pátek klubovně a proměnili jsme se na expedice dobývající severní pól v duchu známé cimrmanovské hry. V sobotu jsme absolvovali výpravu do okolí Kladna s cílem nejen dobýt severní pól, ale i osídlit toto území, což se zdařilo. V neděli jsme pak pokračovali hrami v okolí klubovny. Z výpravového soupeření vyšli vítězně Rysi.