Registrace

Tato hra je určena všem družinám těch středisek a oddílů, jež jsou součástí těchto organizací:Družinu do systému registruje a její účet spravuje její rádce.

Údaje o družině

Název družiny:
Organizace:
Středisko, oddíl:
Zařazení:
(nepovinné) Členové:
(nepovinné) Web:
Odkaz na stránky družiny/oddílu/střediska - možno více, odděluj čárkami, bez mezer.

Údaje pro přihlášení

Jeden účet slouží všem rádcům dané družiny a všichni k němu budou přistupovat pod stejným loginem a heslem.
Můžeš zadat více e-mailových adres (odděluj je čárkami, bez mezer). Veškeré informace budou chodit na všechny zadané e-maily. Maximální povolený počet e-mailových adres je 5.
Login musí mít alespoň 4 znaky, heslo alespoň 8.

Heslo:
Ověření hesla:

Údaje půjde později změnit, přesto si je pečlivě překontroluj.
Jak bude čas plynout, Tvá družina bude stárnout. Nesmíš pak zapomínat měnit její zařazení.