Brandýs n/L - Stará Boleslav - detail území

informace:Středočeský kraj, Seznam obcí v území Brandýs n/L - Stará Boleslav

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:24. března 2012

V krásném jarním počasí jsme se vypravili osídlit další území. Vlakem jsme dojeli do Úval a vydali se na 15 kilometrovou pouť napříč Klánovickým lesem. Na cestu bylo nachystáno spousta her a soutěží. Problémek trochu byl, že sluníčko vytáhlo do přírody celkem dost lidiček, a tak jsme procházeli nejen územím dřevěné bitvy, ale potkáv...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 24. března 2012, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)