Český Brod - detail území

informace:Středočeský kraj, Seznam obcí v území Český Brod

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:24. listopadu 2012

V sobotu 24. 11. 2012 jsme za krásného podzimního počasí vydali na výlet po naučné stezce Zahrady v okolí Českého Brodu. V Českém Brodě nás čekala úkolovka, která nás seznámila s historií města a jeho okolí. Například nedaleko leží Lipany smutně proslulé porážkou husitských vojsk v roce 1434. Je to malé městečko, ale se spoustou z...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 24. listopadu 2012, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)