Kladno - detail území

informace:Středočeský kraj, Seznam obcí v území Kladno

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:12. ledna 2013

O tomto lednovém víkendu jsme plánovali Zimní hry, ale do poslední chvíle to vypadalo, že budou spíše blátivé. Sešli jsme se už v pátek klubovně a proměnili jsme se na expedice dobývající severní pól v duchu známé cimrmanovské hry. V sobotu jsme absolvovali výpravu do okolí Kladna s cílem nejen dobýt severní pól, ale i osídlit toto území, což se zdařilo. V nedě...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 12. ledna 2013, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)