Kutná Hora - detail území

informace:Středočeský kraj, Seznam obcí v území Kutná Hora

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:28. května 2010

Naše květnová víkendová výprava nás zavedla do srubu uprostřed lesů, který se nachází na cestě mezi Kácovem a Losinami. V Kácově jsme vystoupili v pátek večer a vydali se značně rozbláceným terénem a nocí (dojeli jsme kolem 21,00 hod.) ke srubu. Ten jsme šťastně našli. V sobotu dopoledne jsme soutěžili v uzlech a...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 28. května 2010, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)