Říčany - detail území

informace:Středočeský kraj, Seznam obcí v území Říčany

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:25. února 2012

Jako obvykle jsme se sešli už v pátek večer v klubovně. Kráťa donesl kuličkovku, a tak jsme si trochu zastříleli. V sobotu ráno jsme vyrazili na výpravu na místa, kam se dříve jezdilo téměř na každou výpravu, protože jsme zde měli k dispozici starou chatičku se zahradou. Výprava začala tedy v Mnichovicích a naše cesta ...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 25. února 2012, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)