Český Krumlov - detail území

informace:Jihočeský kraj, Seznam obcí v území Český Krumlov

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:7. července 2010

Sedmý den našeho letního tábora jsme si přivstali, abychom stihli autobus, který nás dovezl z našehop tábořiště do Kaplice a odtud do Českého Krumlova. Zde jsme měli najít domy, ke kterým se váže pověst o některém zvířeti z džungle. Objevili jsme dům, který má něco společného s medvědem, prohlédli si zámecko...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 7. července 2010, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)