Jindřichův Hradec - detail území

informace:Jihočeský kraj, Seznam obcí v území Jindřichův Hradec

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy:8. května 2010

Sobotní pěší výprava do Jindřiše a dál Jindřišským údolím po Jindrově naučné stezce. Navštívili jsme zde zříceninu Vítkův Hrádek, kde jsme si opekli buřty a dali svačinu. Zpátky jsme se svezli úzkokolejnou drahou z Blažejova. Po cestě jsme si procvičovali práci s mapou a buzolou....

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy: 8. května 2010, zápis v kronice
Družina Bernardýni se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)