Trhové Sviny - detail území

informace:Jihočeský kraj, Seznam obcí v území Trhové Sviny

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:12. července 2011

Jedním z letošních táborových výletů byl i výlet do Nových Hradů, který měl několik cílů. Zjistit co nejvíce o historii městečka, k čemuř jsme obdrželi opět seznam ošemetných otázek, navštívit hrad a odlovit tam "kešku" a pořídit foto do Osidlování. Tentokrát jsme vyrazili v klídku po snídani, abychom v Bene...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 12. července 2011, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)