Třeboň - detail území

informace:Jihočeský kraj, Seznam obcí v území Třeboň

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy:5. června 2010

Za krasného sobotního dne jsme vyrazili na výpravu do nedaleké Třeboně poznávat její krásy. Jako dopravní prostředek jsme zvolili autobus. Po příjezdu do nádherného lázeňského města jsme navštívili zámecký park s pávem, městskou věž a Schwarzenberskou hrobku, u které jsme vyfoceni. Po dalších aktivitách a hrách jsme se projeli s místním t...

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy: 5. června 2010, zápis v kronice
Družina Bernardýni se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)