Karlovy Vary - detail území

informace:Karlovarský kraj, Seznam obcí v území Karlovy Vary

Veverky (Javor Nová Role)

datum návštěvy:8. května 2010

V sobotu 8.5 2010 jsme se vydali za krásama Karlových Varů. Šli jsme lesem křížem krážem až jsme dorazili na Jelení skok, dále jsme pokračovali vzhůru až na rozhlednu Diana, ze které byl krásný výhled po okolí. Cestou zpátky jsme se zastavili u Vřídla kde jsme se vyfotili, ochutnali jsme prameny a nakonec jsme si dali výbornou lázeňskou oplatku. Na ve...

Veverky (Javor Nová Role)

datum návštěvy: 8. května 2010, zápis v kronice
Družina Veverky se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)