Ústí nad Labem - detail území

informace:Ústecký kraj, Seznam obcí v území Ústí nad Labem

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:25. září 2010

Ústí nad Labem jsme navštívili v rámci skautské cestovatelské akce Křížem Krážem Republikou. Z Krnova jsme vyrazili ve 3 hodiny ráno. Naše cesta pokračovala přes Olomouc a Kolín až do Ústí. Město jsme si prohlédli jen z dálky, protože už na nás čekal další vlak. Delší dobu jsme se ale zdrželi v Kolíně, kde jsme navštívili Vodní sv&#...

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 25. září 2010, zápis v kronice
Družina Svišti se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)