Česká Lípa - detail území

informace:Liberecký kraj, Seznam obcí v území Česká Lípa

Jestřábi (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:29. září 2012

V sobotu 29. září 2012 jsme se jako tým Jestřábí letka zúčastnili skautské cestovatelské akce Křížem krážem republikou. Z Krnova jsme vyrazili ještě před páteční půlnocí. Za celý den a noc jsme najezdili přes 1000 km. Naším hlavním cílem byl hrad, jehož historie je spjata se jménem Václava II. a o mnoho let později také s Kar...

Jestřábi (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 29. září 2012, zápis v kronice
Družina Jestřábi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)