Liberec - detail území

informace:Liberecký kraj, Seznam obcí v území Liberec

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:29. prosince 2011

I letos jsme strávili vánoční prázdniny na tradičním zimním táboře. Už několik let odjíždíme těsně po vánočních svátcích do Hanychova pod Ještěd, kde podnikáme různé výlety pěšky či na běžkách podle toho, jak nám příroda nadělí či nenadělí sníh. Letos tedy nenadělila skoro vůbec ...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 29. prosince 2011, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)