Hořice - detail území

informace:Královehradecký kraj, Seznam obcí v území Hořice

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy:27. října 2010

Podzimní prázdniny jsme strávili v rodném městě Karla jaromíra Erbena, kterým je Miletín ve východních Čechách. Kolem města vede stezka K.J. Erbena a některá její zastavení jsou ozdobena sochami z jeho nejznámější sbírky balad Kytice. Tak nás můžete na fotce vidět spolu s Polednicí či králem na koni ze Zlatého kolovratu. Počasí nám ...

Rysi (Gatagéwa Praha, Stopaři)

datum návštěvy: 27. října 2010, zápis v kronice
Družina Rysi se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)