Trutnov - detail území

informace:Královehradecký kraj, Seznam obcí v území Trutnov

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy:14. července 2011

V rámci letošního tábora jsme zdolali také nejvyšší horu ČR. Putování začalo už o půl sedmé z Pomezních Bud. Putovali jsme stále po státních hranicích přes Skalny Stól a Svorovou horu. Pěkné počasí vystřídala na Sněžce mlha, která nám však nadšení z dobytí vrcholu rozhodně neubrala. Dál jsme pokračovali Ob&#x...

Svišti (Krnovská Trojka)

datum návštěvy: 14. července 2011, zápis v kronice
Družina Svišti se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)