Česká Třebová - detail území

informace:Pardubický kraj, Seznam obcí v území Česká Třebová

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:28. října 2011

Uprostřed pětidenní výpravy na Áčko, na státní svátek výročí založení republiky, jsme vyrazili do České Třebové. Vedla nás sem nejenom potřeba nakoupit zásoby na dlouhý let balónem, ale rovněž rozmanitost okolní krajiny s vysokou rozhlednou a půvab historického západočeského města....

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 28. října 2011, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)