Lanškroun - detail území

informace:Pardubický kraj, Seznam obcí v území Lanškroun

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:26. října 2011

Na pětidenní družinovou výpravu na Áčko se všichni těšili již dlouho. A že bylo na co... V průběhu celé doby byla řada programu a výletů, které jsme absolvovali, zasazena do naší celoroční etapové hry Vlakem Julese Vernea. Podzimní prázdniny se nesly ve znamení jeho knihy Pět neděl v balóně: My však stihli Af...

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 26. října 2011, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)