Litomyšl - detail území

informace:Pardubický kraj, Seznam obcí v území Litomyšl

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:29. března 2013

O Velikonočních prázdninách jsme vyrazili na oddílovou Expedici do Ameriky - od Aljašky, přes Kanadu, USA, Mexiko a Karibik až do Brazílie. Uprostřed našeho putování jsme zamířili i k památce UNESCO, zámku v Litomyšli - tedy samozřejmě máme na mysli Bílý dům ve Washingtonu D.C......

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 29. března 2013, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)