Bystřice nad Pernštejnem - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Bystřice nad Pernštejnem

Orli (Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři)

datum návštěvy:25. února 2012

Bystřice nad Pernštejnem – Rožná 25. 2. 2012 V našem oddíle je již léta zavedena tradice, že v měsíci únoru pořádáme zimní výpravu s přívlastkem „Drsná“. Letos však bohužel poslední únorové dny patřily spíše k těm jarním a proto se moc o zimní výpravě nedá hovořit, naštěstí jsme si zvolili místo konání daleko ...

Orli (Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři)

datum návštěvy: 25. února 2012, zápis v kronice
Družina Orli se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)