Humpolec - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Humpolec

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy:27. června 2010

V neděli už nás čekala poslední výzva na naší víkendové výpravě - a tedy dojít po modré na vlak v Humpolci. Ráno jsme se tak vypravili od skautské základny Orlovy skrze orlovské lesy, kolem hradu Orlík, přes humpolecké centrum až na závěr našeho pochodu, odkud nás vlak odvezl unavené ale plné zážitků zpátky domů....

Netopýři (Pangea Šlapanice, I. chlapecký oddíl)

datum návštěvy: 27. června 2010, zápis v kronice
Družina Netopýři se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)