Jihlava - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Jihlava

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy:9. dubna 2011

Dnes jsme vyrazili za osídlením Jihlavska a jednoho z vrcholků Českomoravské vrchoviny, Čeřínku. Po vcelku dlouhé cestě s jedním přestupem jsme vyrazili z obce Dolní Cerekev na naší výpravu. Po více než 5 km a mírném stoupání jsme dorazili na Čeřínek, 761m. Po obědě jsme si zahráli trojnožku, schovávanou a lakros. Poté následovala j...

Bernardýni (Pětilistá růže Jindřichův Hradec, 10. oddíl)

datum návštěvy: 9. dubna 2011, zápis v kronice
Družina Bernardýni se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)