Náměšť nad Oslavou - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Náměšť nad Oslavou

Sojky (Pangea Šlapanice, Dívčí)

datum návštěvy:21. května 2010

Jednou jsme se takhle vydali všichni na výpravu do Březníka..Moc se nám tam líbilo, byla hojná účast, hráli jsme spoustu her, šli na výlet na nedalekou zříceninu hradu Lamberk..počasí se nám nakonec taky umoudřilo.....

Sojky (Pangea Šlapanice, Dívčí)

datum návštěvy: 21. května 2010, zápis v kronice
Družina Sojky se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)