Nové Město na Moravě - detail území

informace:Kraj Vysočina, Seznam obcí v území Nové Město na Moravě

Orli (Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři)

datum návštěvy:10. června 2010

Společná vícedenní výprava od 10. - 12. 6. 2011 se sestrami z oddílu Slunečnic v okolí Nového Města. Navštívili jsme plno zajímavých míst a hlavně hodně vyhlídek, kde byla vidět nádherná panoramata Vysočiny. ...

Orli (Lesní Moudrost Brno, 92. oddíl Stopaři)

datum návštěvy: 10. června 2010, zápis v kronice
Družina Orli se stala majitelem tohoto území. (Je jím doposud.)